Düğün Fotoğraf Çekimi
(Save The Date)

Evlilik yolunda ilk adımları atan çiftlerin tatlı telaşları düğün fotoğraf çekimi ile mutluluk dolu fotoğraf karelerine dönüşüyor. Masalsı ve romantik bir çekim ile en özel anlarınızı unutulmaz kılabilirsiniz.


Düğün fotoğraf çekimi ya da Save The Date, belirlenen konsept ile dış çekim ya da stüdyo ortamında gerçekleştirilebilir. Sevdiklerinize düğün tarihini duyurmak için yaptırabileceğiniz Save The Date çekimi ile uzun yıllar gülümseyerek hatırlayacağınız anıları ölümsüzleştirmiş olacaksınız.


Çoğunlukla dış mekanda yapılan düğün fotoğraf çekimlerinde sahiller, nostaljik havası olan sokaklar, başak tarlaları, ormanlar tercih ediliyor. Düğün fotoğraf çekimi her mevsim yapılabilir. Yaz, kış, bahar… Her mevsime uygun farklı konseptlerde yapılan çekimler ilgi çekici aksesuarlarla zenginleştirilir ve ortaya harika sonuçlar çıkar.
Gün doğumu ya da gün batımında sahil kenarında ya da bohem bir konseptle ahşap evlerin olduğu sokaklarda…

Play Cinematography olarak dilediğiniz konseptte düğün fotoğraf çekimi ya da Save The Date çekimi gerçekleştirebiliriz. En değerli gününüzde heyecanınızı paylaşmak, beraber eğlenerek aşk dolu karelerinizi yakalamak için hazırız!

Alışılagelmişin dışında, göz alıcı fotoğraflara sahip olmak ve evlilik telaşını güzel anılara dönüştürmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy
tr_TRTurkish